ŻŁOBEK

„Bajkowy Las”

divider

Sweet home

Żłobek Niepubliczny „Bajkowy Las” w Koszalinie przy ul. T.Chałubińskiego 15  (Wpis do rejestru żłobków)  rozpoczął działalność we wrześniu 2016 r. Docelowo przewidzianych jest 40 miejsc dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Kompleks dysponuje nowoczesnym i przyjaznym wnętrzem, własnym zapleczem kuchennym oraz tematyczną salą zabaw. Na terenie placówki wybudowano nowy plac zabaw. Całość obiektu jest monitorowana. Organem prowadzącym żłobek jest Fundacja Oświatowa-Europejskie Centrum Edukacyjne.

WOLNE MIEJSCA

flower

Maluch plus 2018

Uprzejmie informujemy, że od stycznia br. nasz żłobek został zakwalifikowany do „Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 >>MALUCH plus<<2018” w ramach, którego rodzice otrzymują częściowy zwrot kosztów poniesionych na utrzymanie dziecka w żłobku. Szczegółowe informacje na temat wysokości zwrotu funduszy w sekretariacie żłobka. Zapraszamy.

flower

Co się u nas dzieje?

Zapisy

Zapisy

Tel. kontakt. 508 948 252 lub zlobek@fundacja-ece.edu.pl. Zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00

aktualności

flower

Przydatne informacje:

Informacje bieżące

Jadłospis

Program dnia

Kontakt

 

flower

facebookSzukaj nas na FB

flower

Galeria zdjęć

__________________________________________________

Zapraszamy

poniedziałek-piątek
06.30-17.30